[accordion title=”کالاهای دواسنتر” open1st=”0″ openAll=”0″ style=””][accordion_item title=”چه کالاهایی را می‌توانم از دواسنتر تهیه کنم؟”]دواسنتر با اخذ مجوز فروش محصولات غیر دارویی داروخانه  از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت اقدام به عرضه کالاهای آرایشی، بهداشتی، انواع مکمل‌های ورزشی، و کالاهای پزشکی می‌نماید. لازم به ذکر است که مواردی که لازم به ارائه نسخه پزشک دارند در دواسنترعرضه نمی‌گردد.[/accordion_item]

[accordion_item title=”کالاهای عرضه شده در دواسنتر”]

دواسنتر (داروخانه آنلاین دکتر خرسند) با نزدیک 30 سال سابقه در توزیع انواع محصولات، اقدام به تامین کالاهای با کیفیت از معتبرترین برند‌های موجود در بازار  می‌نماید و پس از بررسی کامل آن و اطمینان از صحت و تاریخ معتبر آن، نسبت به ارائه آن در بازار اقدام می‌نماید.[/accordion_item]

[accordion_item title=”مطابقت کامل کالاها با توضیحات ارائه شده آن در دواسنتر”]

تمامی کالاهای ارائه شده توسط دواسنتر با توضیحات ارائه شده آن در وبسایت مطابقت کامل دارد و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت می‌تواند تا 7 روز ضمن تماس با بخش پشتیبانی دواسنتر  نسبت به تعویض کالای دریافتی خود اقدام فرمایید.

[/accordion_item]

[/accordion]

[accordion title=”قوانین و مقررات” open1st=”0″ openAll=”0″ style=””]

[accordion_item title=”قوانین عمومی ارائه محصول توسط دواسنتر”]

دواسنتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و کارکرد خود را مطابق با قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از مصرف کننده تنظیم نموده است.[/accordion_item]

[accordion_item title=”حفظ حریم شخصی”]

تمامی اطلاعات شما نزد دواسنتر محفوظ بوده و توسط این مجموعه با هیچ شخص یا گروهی بحز دستور مستقیم مقام قضائی، به اشتراک گذاشته نخواهد شد.[/accordion_item]

[accordion_item title=”شرایط بازگشت کالا چگونه است؟”]

بنا به دستور وزارت بهداشت از بازپس‌گیری لوازم آرایشی، بهداشتی که پلمپ آن‌ها مخدوش گردیده باشد معذوریم، شما عزیزان می‌توانید در صورت نیاز کالا را ضمن هماهنگی در بازه 7 روز پس از خرید کالا با کارشناسان دواسنتر در صورت مخدوش نشدن کالا مرجوع فرمایید.

[/accordion_item]

[accordion_item title=”کالایی که دریافت کرده‌ام سالم نیست”]

چنانچه در هنگام دریافت کالا متوجه وجود مشکلی در کالا شدید، سریعاً مراتب را با کارشناسان ما در میان گذاشته تا همکاران ما نسبت به بررسی موضوع و انجام پروسه مرجوعی شما را یاری نمایند.

[/accordion_item]

 

[/accordion]

[accordion title=”ارسال کالا” open1st=”0″ openAll=”0″ style=””]

[accordion_item title=”ارسال تهران”]

مشتریان عزیز تهرانی در هنگام ثبت سفارش خود می‌توانند تاریخ و بازه زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند. دواسنتر کالا را در زمان مقرر در آدرس درج شده تحویل شما می‌نماید.

[/accordion_item]

[accordion_item title=”ارسال شهرستان”]

زمان ارسال برای مشتریان شهرستان بین 3 الی 4 روز کاری خواهد بود. اتوماسیون دواسنتر بروزرسانی تمامی مراحل ارسال را از طریق پیامک به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رساند.

[/accordion_item]

[accordion_item title=”هزینه ارسال”]

سفارش‌های بالای 130 هزار تومان در تهران و سفارش‌های بالای 200 هزارتومان برای شهرستان بصورت رایگان خدمت مشتریان عزیز ارسال خواهد شد. همچنین برای سایر سفارش‌ها در هنگام خرید سیستم بر اساس وزن و آدرس پستی مرسوله بصورت اتوماتیک قیمت‌گذاری کرده و مبلغ قابل پرداخت ارسال را به اطلاع مشتریان عزیز خواهد رساند.

[/accordion_item]

[/accordion]