چه کالاهایی را می‌توانم از دواسنتر تهیه کنم؟

دواسنتر با اخذ مجوز فروش محصولات غیر دارویی داروخانه  از معاونت غذا و داروی وزارت بهداشت اقدام به عرضه کالاهای آرایشی، بهداشتی، انواع مکمل‌های ورزشی، و کالاهای پزشکی می‌نماید. لازم به ذکر است که مواردی که لازم به ارائه نسخه پزشک دارند در دواسنترعرضه نمی‌گردد.

کالاهای عرضه شده در دواسنتر

دواسنتر (داروخانه آنلاین دکتر خرسند) با نزدیک 30 سال سابقه در توزیع انواع محصولات، اقدام به تامین کالاهای با کیفیت از معتبرترین برند‌های موجود در بازار  می‌نماید و پس از بررسی کامل آن و اطمینان از صحت و تاریخ معتبر آن، نسبت به ارائه آن در بازار اقدام می‌نماید.

مطابقت کامل کالاها با توضیحات ارائه شده آن در دواسنتر

تمامی کالاهای ارائه شده توسط دواسنتر با توضیحات ارائه شده آن در وبسایت مطابقت کامل دارد و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت می‌تواند تا 7 روز ضمن تماس با بخش پشتیبانی دواسنتر  نسبت به تعویض کالای دریافتی خود اقدام فرمایید.

 

قوانین و مقررات

قوانین عمومی ارائه محصول توسط دواسنتر

دواسنتر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت نموده و کارکرد خود را مطابق با قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از مصرف کننده تنظیم نموده است.

حفظ حریم شخصی

تمامی اطلاعات شما نزد دواسنتر محفوظ بوده و توسط این مجموعه با هیچ شخص یا گروهی بحز دستور مستقیم مقام قضائی، به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

شرایط بازگشت کالا چگونه است؟

بنا به دستور وزارت بهداشت از بازپس‌گیری لوازم آرایشی، بهداشتی که پلمپ آن‌ها مخدوش گردیده باشد معذوریم، شما عزیزان می‌توانید در صورت نیاز کالا را ضمن هماهنگی در بازه 7 روز پس از خرید کالا با کارشناسان دواسنتر در صورت مخدوش نشدن کالا مرجوع فرمایید.

 

کالایی که دریافت کرده‌ام سالم نیست

چنانچه در هنگام دریافت کالا متوجه وجود مشکلی در کالا شدید، سریعاً مراتب را با کارشناسان ما در میان گذاشته تا همکاران ما نسبت به بررسی موضوع و انجام پروسه مرجوعی شما را یاری نمایند.

 

 

 

ارسال کالا

ارسال تهران

مشتریان عزیز تهرانی در هنگام ثبت سفارش خود می‌توانند تاریخ و بازه زمانی تحویل کالا را انتخاب نمایند. دواسنتر کالا را در زمان مقرر در آدرس درج شده تحویل شما می‌نماید.

 

ارسال شهرستان

زمان ارسال برای مشتریان شهرستان بین 3 الی 4 روز کاری خواهد بود. اتوماسیون دواسنتر بروزرسانی تمامی مراحل ارسال را از طریق پیامک به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رساند.

 

هزینه ارسال

سفارش‌های بالای 130 هزار تومان در تهران و سفارش‌های بالای 200 هزارتومان برای شهرستان بصورت رایگان خدمت مشتریان عزیز ارسال خواهد شد. همچنین برای سایر سفارش‌ها در هنگام خرید سیستم بر اساس وزن و آدرس پستی مرسوله بصورت اتوماتیک قیمت‌گذاری کرده و مبلغ قابل پرداخت ارسال را به اطلاع مشتریان عزیز خواهد رساند.