«مای»، «شون»، «کالیستا»، «نئودرم» نام هایی آشنا به گوش افرادی‌اند که به برند وسایل بهداشتی خود توجه می کنند، این محصولات با کیفیت و این برندها را مدیون شرکت «آریان کیمیا تک» واقع در منطقه اقتصادی «سلفچگان» هستیم.
این شرکت که توسط بخش خصوصی راه اندازی شده است و با رعایت استانداردهای جهانی، توانسته علاوه بر تولید محصولات مراقبتی پوست و مو و آرایشی، مجوز تولید دارو و محصولات دارویی را کسب نماید، و در این عرصه نیز گام بنهد و با ارائه محصولات دارویی با کیفیت به خدمت رسانی هر چه بیشتر به مشتریانش بپردازد.
مهندس «علیرضا کیانی» مدیرعامل لایق این شرکت، توانسته با مدیریت عالی و بالا بردن سطح کیفیت کار کارکنان و مواد اولیه به کسب استانداردهای بین المللی مختلفی از جمله ISO 22116 و GMP و ISO 2008 ISO9001 از آکادمی DQS آلمان دست یابد.
این شرکت فعالیت رسمی خود را با اخذ لیسانس کال اندکو (Kahlwax.de) از هامبورگ آلمان و ایجاد واحد تولیدی تحقیقاتی و کنترل کیفی در سال ۱۳۸۱، آغاز نمود و با تلاش و پشتکاری که
به خرج داد توانسته محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی تولید و به دست مشتریانش بسپارد.
کسب عنوان برند برتر، صادر کننده نمونه کشوری سال ۹۷، واحد صنعتی نمونه، کسب رتبه برتر در کارآفرینی و اشتغال بیش از ۲۰۰۰ نفر، دارا‌ بودن مرکز پزشک مشاور برای پاسخگویی به مشتریان و… (در سالهای مختلف) همگی نشان دهنده درست بودن این ماجرا و رو به جلو بودن این شرکت می باشند.
شرکت آریان کیمیا تک با تهیه مواد اولیه خود از کشورهای آلمان، فرانسه و سوئیس و تولید در کارخانه های مجهز و تخصصی در منطقه خاورمیانه، توانسته است تا این محصولات خود را به ۵ قاره جهان (۱۵ کشور) صادر کند.
محصولات این شرکت را می توانیم در چهار طبقه؛ پوست، مو، بدن، عطر و رولان قرار دهیم.
برند «مای» یکی از زیر برند های این شرکت و در واقع شناخته شده ترین برند این شرکت می‌باشد.
مای توانسته با تولید محصولاتی مختص به بانوان، آقایون و محصولات دارویی، به ارتقاء سطح سلامتی و بهداشت مشتریانش کمک کند.
یکی از زیر برندهای مای با نام تجاری «مای فارما» توانسته محصولاتی مختص درمان تولید و وارد بازار کند (انواع ضدآفتاب ها، آکنه سلوشن، یوث سلوشن، ریلیف سلوشن).
علاوه بر آن لاین جدیدی از مای با نام تجاری «بلک دایموند» به تولید و عرضه محصولات آرایشی (انواع مداد های آرایشی، رژها، پنکیک‌ها، ریمل‌ها )پرداخته است و سعی کرده است محصولاتی با کیفیت بالا به دست بانوان سرزمینمان بدهد.

نمایش 1–30 از 66 نتیجه

1 2 3