ایوروشه

ایوروشه با بیش از 50 سال تجربه در زمینه تولید محصولات گیاهی یکی از برندهای گیاهی محبوب در دنیاست. آقای ایوروشه در سال 1930 در دهکده گاسیلی در فرانسه به دنیا آمد. در 14 سالگی با مرگ پدر سرپرستی خانواده را بر عهده گرفت. او از همان زمان نوجوانی آموزش‌ هایی در کنار یک داروساز محلی دیده بود که به کمک آن توانست دارو گیاهی بسازد، جالب بود که داروهای گیاهی که ایروشه کشف کرده بود تاثیر بسیار خوبی داشت او برای اولین بار با بکار گیری خواص گیاهی گل ها و گیاهان گوناگون تولید محصولات ایوروشه را به طور محدود در منزل شخصی خویش در دهکده گاسیلی آغاز کرد و در سال 1945 اولین فروشگاه سبز خود را تاسیس کرد که این داستان سرآغازی برای پایه گذاری برند ایوروشه بود.

ایوروشه تصمیم گرفت برای فروش بیشتر داروی خود در مجله پاریس تبلیغ کند، اولین تبلیغات محصولات ایوروشه را در روزنامه ها و مجلات چاپ نمود؛ ارسال و تحویل محصولات از طریق پست به نقاط دور و نزدیک صورت می گرفت.

شرکت لوازم آرایشی و زیبایی ایروشه در سال 1959 افتتاح شد و پس از آن رشد بسیار خوبی داشت به طوری که پس از گذشت سه سال یک فروشگاه بزرگ دیگر از محصولات متنوع خود را افتتاح کرد. موسس این برند در سال 2007 از دنیا رفت و هم اکنون نوه او، مشغول اداره آن شرکت است.

ایوروشه برندی است که از همان نخست تاکنون تمام محصولاتش بر پایه مواد اولیه ارگانیک و گیاهی بوده و همین امر موجب محبوبیت آن در بین مصرف کنندگان شده است.

یکی دیگر از فعالیت های ایوروشه ارائه خدمات زیبایی در سالن های تخصصی پوست میباشد. ایوروشه در حال حاضر بیش از 550 سالن زیبایی در کشور فرانسه و در حدود 1700 سالن زیبایی در سرتا سر دنیا دارد.

به طور کلی محصولات برند ایوروشه را می‌توان به دو دسته کلی محصولات بهداشتی ایوروشه مانند : مانند مرطوب کننده، انواع خوشبوکننده، صابون، ژل بدن و غیره و محصولات آرایشی ایوروشه مانند : به انواع کرم پودر، رژلب، رژگونه، ریمل و انواع لاک و.. تقسیم کرد که پایه تمامی محصولات گیاهی است.

تمامی مراحل تولید محصولات ایوروشه از کاشت و پرورش گیاهان تا تولید و توزیع محصولات توسط متخصصین این شرکت صورت می گیرد. و تقریبا تمامی ساکنین دهکده گاسیلی عضوی از خانواده بزرگ ایوروشه می باشند.

ایوروشه در بسته بندی محصولات خود از مواد قابل بازیافت به طبیعت استفاده می کند و همین امر نشانگر اهمیت حفظ طبیعت برای کمپانی ایوروشه است.

نمایش 1–30 از 37 نتیجه

1 2