ایکس دریم

برند “X-Dream” (ایکس دریم) یک برند موفق ایرانی از مجموعه باران بسپار بوده که فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه تولید انواع کاندوم آغاز کرده است. خطوط تولید و ماشین آلات این کارخانه آلمانی هستند و محصولات این برند با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا تولید می شوند. یکی از ویژگی های مثبت “ایکس دریم” که کاندوم های آن را متمایز از سایر رقبا کرده، لاتکس مورد استفاده در آن هاست. لاتکس های مورد استفاده “X-Dream” از کارخانه Revertex مالزی که بزرگترین و معتبرترین تولیدکننده لاتکس طبیعی در جهان است، تامین می شوند. این لاتکس ها از درخت هیوا که در کشورهای گرمسیری رشد می کنند تهیه می شوند و به همین دلیل از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار هستند.

ایکس دریم، انواع مختلفی از کاندوم های خاردار، تاخیری، طعم دار، بزرگ کننده، نازک و البته جذاب ترین محصول این برند، “فضایی” را تولید کرده است.
برند ایکس دریم با اخذ گواهینامه های استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001/2008 و ISO 13485/2003 از شرکت BRS آمریکا ظرف کم تر از سه ماه پس از شروع تولید و استاندارد اتحادیه اروپا CE، توانسته است خود را به عنوان یک برند معتبر و قابل اعتماد به اثبات برساند.

مشاهده همه 20 نتیجه