تاریخچه و معرفی برند ویشی(vichy)

 

برند ویشی(vichy)

برند ویشی(vichy)

برند ویشی در سال 1931 توسط دکتر هالر در اوورنی که یک منطقه آتشفشانی در فرانسه است، تاسیس شد. ویشی  در سال 1969 از یک کارخانه که تقریبا 5 کیلومتر از منبع چشمه های طبیعی فاصله دارد استفاده کرد. این برند بیش از 80 سال است که در زمینه تولید محصولات آرایشی و مراقبت از پوست خصوصا برای پوست های حساس فعالیت دارد. این برند تنها هدف خود را تولید محصولات مراقبت از پوست قرار نداده است بلکه روی محافظت از محیط زیست با شیوه تجارت پایدار نیز تمرکز دارد. این برند در حال حاضر نیز در فرانسه قرار دارد و به تولید محصولات خود ادامه میدهد.

ویشی برای تهیه محصولات خود از یک فرمول منحصر به فرد استفاده نموده است که بر پایه آب معدنی می باشد که حاوی 15 ماده معدنی کمیاب مانند پتاسیم، منیزیم و کلسیم می باشد، که از یک ناحیه حفاظت شده گرفته می شوند.

در ایران شرکت کوبل دارو نمایندگی رسمی واردات محولات ویشی را عهده دار است، همچنین شرکت آدورا طب پخش کننده این محصولات می باشد. این برند یک برند معتبر در زمینه تولید انواع ضد آفتاب، محصولات مراقبت و بهداشت پوست و مو، محصولات ضد چروک، پاک کننده های آرایشی، لوازم آرایش می باشد و یکی از شرکت هایی است که زیر نظر کمپانی لورال است.

نمایش 1–30 از 66 نتیجه

1 2 3