اوریاژ

تاریخچه و معرفی برند اوریاژ(uriage)

اوریاژ(uriage)

اوریاژ(uriage)

برند اوریاژ نام یک چشمه آب معدنی با قدمت دو هزار ساله در دامنه کوه های بلدون کشور فرانسه می باشد. این چشمه توسط رومی های قرون وسطی کشف و به خواص درمانی آن پی برده شد و اینگونه نخستین مرکز درمانی آب معدنی در آنجا تاسیس شد. سال های متمادی ساکنان این منطقه از خواص درمانی این چشمه استفاده می کردند تا اینکه در سال 1823 صاحب قلعه اوریاژ مرکز آب معدنی خود را روی حمام های رومی بنا نهاد و اینگونه شد که بعد از تایید خواص درمانی آب این چشمه توسط آکادمی پزشکی، این مکان به تدریج به یک مرکز آب معدنی مدرن تبدیل شد که افراد مشهوری مانند کوکو شنل طراح مد برای استفاده از خواص معدنی این چشمه به آنجا مراجعه می نمودند.

برند اوریاژ در سال 1992 با تولید محصولات مراقبت از پوست که بر پایه آب معدنی بودند تاسیس شد. در سال 2001 خط تولید این محصولات در محل چشمه تاسیس شد و به این ترتیب امکان کنترل دقیق و بهره وری بیشتر روی تولید این محصولات فراهم شد.  این کمپانی در سال 2009 خطوط تولید و لابراتورهای خود را یکپارچه سازی نمود  و بعد از 3 سال به گروه Puig که به بخش محصولات آرایشی بهداشتی گروه پوست جهانی متعلق است پیوست و توانست مجوز آزمایشگاه پوست شناسی را دریافت نماید.

در حال حاضر اوریاژ یک برند آرایشی بهداشتی در بازار بین المللی است که محصولات پوستی خود را به فرانسه و بیش از 70 کشور دنیا عرضه می دارد.

نمایش 1–30 از 78 نتیجه

1 2 3