اس تی پی فارما

شرکت سوناروکیش در سال 2001 توسط دکتر حمیدرضا بافنده پایه گذاری شد و فعالیت خود را در صنعت مکمل ­ها با محصولات جدید و باکیفیت آغاز کرد.

این شرکت با رشد موفق خود، مطابق با تغییر نیاز مشتریان، به بهبود و گسترش کسب و کار براساس اهداف و استراتژی خود ادامه داده و بعد از طی چند سال، نام خود را به سونا طب پارسیان تغییر و خط تولید محصولات خود را به مکمل­ های گیاهی و ورزشی و همچنین دیگر محصولات غیرقابل استفاده مجدد پزشکی، مانند کیت­ های تست آزمایشگاهی، آتل و قالب­ های پزشکی گسترش داد.

در سال 2010، طی توافق­نامه­ ای مشترک با شرکت دارویی سوناطب پارسه (STP Pharma) جهت سرمایه ­گذاری افزایش سطح تولید و بهبود کیفیت، میزان فروش خود را افزایش داده و رشدی 100 درصدی در سه سال متوالی داشته است.

شرکت دارویی سوناطب پارسه، یکی از پیچیده ­ترین و پیشرفته­ ترین کارخانجات ایران است که با برخورداری از تجهیزات به روز دنیا و با تکنولوژی مدرن خود، قادر به تولید و بهینه­ سازی حجم بالایی از محصولات در بخش پزشکی است و در حال حاضر به ارائه محصولاتی به روز و با کیفیتی بالا، در بهترین بسته­ بندی موجود در بازار به مشتریان خود مشغول است.

مشاهده همه 19 نتیجه