ساسکین

برند Soskin ساسکین یکی از برندهای مشهور فرانسوی می باشد که در زمینه تولید محصولات تخصصی پوست فعالیت دارد. این برند با بیش از 25 سال سابقه در زمینه زیست شناسی ساختار پوست، انتظار مصرف کنندگان را با توجه به سن، محل تولد، رنگ پوست و مدت زمان قرارگیری در معرض آلودگی‌ ها و اشعه ماوراء بنفش برآورده می‌سازد. یکی از مواردی که سبب می شود محصولات این برند مورد توجه باشند این است که در تولید محصولات آن از مواد گیاهی استفاده می شود و همین امر اثربخشی این محصولات را به اندازه زیادی افزایش می دهد.

محصولات برند ساسکین با توجه به نوع و شرایط پوست شما، مکانیزم بیولوژیکی اپیدرم را شبیه‌ سازی می‌کنند. محصولات از مواد اولیه با کیفیت تولید می شوند و در روند تولید آنها به استانداردهای بین المللی توجه می گردد.

شعار اصلی برند «تمرکز بر روی سلامت پوست» است. هدف اصلی برند ساسکین پیشگیری از ابتلا به بیماری های پوستی در اثر عوامل خارجی و محیطی و بهبود و تقویت بافت پوست است. این برند بر این عقیده است که پوست یکی از مهمترین ارگان های بدن است و همانطور که افراد به حفظ سلامت قلب خود اهمیت می دهند باید سلامت پوست را نیز در اولویت های خود قرار دهند. شعار تبلیغاتی برند ساسکین یک مشکل = یک راه حل است.

تحقیقات علمی جایگاه بسیار مهمی در تولید محصولات این برند دارند ناظران کیفی کمپانی روند تولید محصولات را با دقت فراوان کنترل می کنند و محصولات پس از طی کردن مراحلی سخت به تایید نهایی می رسند

محصولات ساسکین در 4 لاین مختلف که عبارتند از (A+) محافظت از پوست ، (R+) پوست های حساس، (P+) پوست های چرب و (W+)ضد لک ها عرضه می شوند. تمامی محصولات برند ساسکین فاقد مواد آلرژیک بوده و نتایج بسیار سریعی در پوست به جای می گذارند.

 

 

نمایش 1–30 از 38 نتیجه

1 2