صورت ما بیش از دیگر اعضای بدن در معرض آلودگی‌های محیطی و نور خورشید قرار دارد. مراقبت نکردن از پوست صورت در مقابل این عوامل موجب کاهش تولید کلاژن در بدن و در نتیجه پیری زودرس می‌گردد. برای جلوگیری از پیری و چروک، پوست ما نیاز به تغذیه مناسب دارد.

برند پریم (PRIME) با محصولات متنوع و با کیفیت بالا می‌تواند یک تغذیه مناسب برای پوست ما باشد. ما می‌توانیم با محصولات پریم جوانی و شادابی را به پوست خود هدیه بدهیم. این برند معتبر ایرانی در شرکت لابراتوار دکتر اخوی از سال 1396 با کیفیت و استاندارد بالا تولید می‌شود. سابقه فعالیت این شرکت در زمینه تولید لوازم آرایشی و بهداشتی به بیش از سه دهه می‌رسد و در طی سالهای فعالیت خود موفق به اخذ گواهی‌نامه‌های مختلفی گردیده است.

از جمله این گواهی‌نامه‌ها می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • گواهی استاندارد ISO 9002 از QMI کانادا
  • اخذ گواهی AFAQ از فرانسه
  • گواهی استاندارد ISO10002 از آلمان

هدف از تولید محصولات پریم حفظ سلامت و زیبایی پوست و مو می‌باشد. این برند توانسته با کیفیت بالا، تنوع محصولات، سازگاری با انواع پوست‌ها و موها این هدف را محقق گرداند و یکی از برندهای برتر ایرانی محسوب شود.
در زیر محصولات برند پریم موجود در داروخانه دکتر خرسند واقع در بلوار آیت الله کاشانی لیست شده است که شما می‌توانید از طریق سایت داروخانه اینترنتی دوا سنتر آنها را سفارش دهید.

نمایش 1–30 از 44 نتیجه

1 2