برند فیتو حدود 50 سال پیش، توسط آقای پاتریک آلس به دلیل علاقه‌ ای که به آرایش مو و همچنین دانشی که از خواص گیاهان مختلف داشت، تاسیس شد. فیتو جز اولین برندهای محصولات آرایشی، بهداشتی و گیاهی مراقبت از مو بوده است.

کمپانی فیتو برای زیبایی و شادابی مو، دانش گیاهان را به خدمت گرفته و به عنوان پیشتاز علوم گیاهی، از نتیجه آخرین تحقیقات برای زیبایی موها استفاده می‌کند.
بیش از 40 سال است که فیتو همگام با دنیای علم پیش می‌ رود و با اعمال تغییرات کوچک و تدریجی و بکارگیری آخرین ابداعات تکنولوژی، محصولاتی موثر در رشد زیبایی و شادابی موها تولید می‌کند.
مواد اولیه به کار رفته در محصولات مراقبت از موی فیتو از قلب گیاهان استخراج شده‌اند تا به صورت موثر در زمینه حفظ سلامتی و زیبایی طبیعی مو عمل کند. کمپانی فیتو در راستای این امر از اسانس‌ های روغنی، روغن‌ های خالص، عصاره گیاهان و ترکیبی گسترده از مواد اولیه فعال در فرمولاسیون منحصر به فرد محصولات فیتو استفاده می کند تا مو را ترمیم، رطوبت رسانی و تغذیه نمایند. پایه شامپوهای فیتو برخلاف سایر شامپوهای موجود در بازار از آب نیست و به جای آن از دم کرده گیاهان استفاده می شود. شامپو های فیتو دارای قدرت پاک کنندگی ملایم و طبیعی است که از روغن نارگیل به دست می آید و به همین علت بیشترین سازگاری را با انواع مو و پوست سر دارد.

نمایش 1–30 از 50 نتیجه

1 2