فیلیپس اونت

فیلیپس اونت کمپانی انگلیسی ست که سابقه اش به سال 1936 میلادی و با نام Cannon Rubber بر می گردد که بعدها نام آن به Avent برگزیده شد . کمپانی که محصولات برتر مراقبت از مادر و کودک تولید می کند و از سال 1984 میلادی به تولید شیشه شیرهای کودک و سایر محصولات مرتبط مادر و نوزاد اقدام نمود .

در سال 2006 میلادی کمپانی فیلیپس به دلیل موفقیت فوق العاده اونت، آینده روشن این برند و مطرح شدن این کمپانی به کیفیت برتر در حوزه محصولات کودک و مادر تصمیم به خرید این مجموعه گرفت و از این به بعد بود که تجربه و تکنولوژی برتر فیلیپس هم به محصولات اونت اضافه شد و کیفیت محصولات دوچندان شد و نام کمپانی هم به فیلیپس اونت تغییر یافت.

اونت نخستین کمپانی بود که سرشیشه های مخصوص سیلیکونی ویژه بدون بو و مزه را برای شیشه شیرهای خود تولید کرد و بخاطر عملکرد عالی این سرشیشه ها و اهمیت سرشیشه به عنوان قطعه ای که درون دهان نوزاد قرار میگیرد و باید بهترین عملکرد را داشته باشد، شیشه شیرهای اونت توانستند محبوبیت بسیاری در بین مادران و کودکان پیدا کند و به برند برتری تبدیل شود که مادران در سراسر جهان به یکدیگر توصیه می کنند. این تبحر در تولید سیلیکون مخصوص نوزادان در پستانک های فیلیپس اونت و شیشه شیر های شبیه سینه مادر این شرکت آنها را به طبیعی بودن شهرت بخشیده است.

توجه ویژه اونت به جزئیات، تمرکز بر کیفیت محصولات تولیدی، پرهیز از گسترش بی حساب طیف محصولات و تمرکز برای داشتن بهترین عملکرد منجر به این شده است که محصولات تولیدی این کمپانی نسبت به رقیبان آن در سطح جهان در جایگاه ممتازی قرار گیرد و از منظر کارشناسان و مادران در سطح جهان اکثر محصولات فیلیپس اونت در زمره 3 برند برتر دنیا و اغلب برند برتر قرار می گیرند

نوآوری یکی از شعارهای اصلی فیلیپس اونت است. اونت اولین کمپانی بود که استریلایزرهای کودک را به این سبک طراحی و تولید کرد چه در دستگاه استریل چه در تولید محفظه های استریل مایکروویو، همچنین اونت نخستین کمپانی بود که سیستم شیردوش ها را مورد بازنگری قرارداد و شیردوشی تولید نمود که بهترین عملکرد و رضایت را در بین مادران ایجاد کرده است.

نمایش 1–30 از 54 نتیجه

1 2