فارماسریز

برند فارماسریز ساخت کشور لهستان، محصولات آرایشی بهداشتی ایمن و ویژه ای را ارائه می دهد که به طور خاص برای رفع نیازهای مراقبت از پوست و کمک به درمان رایج ترین مشکلات پوستی طراحی شده است.

محصولات آرایشی و بهداشتی Pharmaceris توسط تیمی از متخصصان تولید شده است که توانسته اند با ترکیب محلول های پوستی و فرمول های پیشرفته آرایشی، موفق شوند محصولاتی را ارائه دهند که در رفع بیماری و یا مشکلات پوستی موثر باشند. برند فارماسریز دارای 13 خط تولید است که به توسعه برنامه های جامع مراقبت از پوست با اثربخشی و ایمنی ثابت کمک می کنند. همه فرمول ها از نظر پوستی آزمایش شده اند، حتی برخی از آنها توسط بیمارانی که از مشکلات پوستی رنج می برند، مجموعه تحقیقاتی institutes و بیمارستان های مستقل مورد آزمایش قرار گرفته اند.

محصولات این برند فاقد پارابن، رنگ، صابون، عطر بوده و کاملا ضد حساسیت و هایپوآلرژیک هستند، به همین دلیل می توان این محصولات را برای حساس ترین پوست ها نیز مورد استفاده قرار داد.

این برند نه تنها بر روی حیوانات تست انجام نمی دهد بلکه از مخالفان قوی این آزمایشات است و همین امر موجب محبوبیت آن بین مصرف کنندگان شده است.

مشاهده همه 28 نتیجه