نوکس | NUXE

نوکس (NUXE)، نام برندی آرایشی بهداشتی، تشکیل شده از دو واژه نچرال (NATURE) و لوکس (LUXE) است که با تولید محصولات بهداشتی و آرایشی گیاهی به ارایه خدمات می‌پردازد.

ما تنها یک بار زندگی می کنیم و استفاده از بهترین و لوکس ترین چیزها، حقی است که می توانیم به خودمان بدهیم. ما در دامان طبیعت به وجود آمده ایم، زادگاه بشریت طبیعت است. طبیعت به ما آرامش می دهد و سازگاری و الهام گرفتن از او حس خوشایندی را به ما می بخشد.

شرکت نوکس (NUXE) با ارایه محصولاتی لوکس و درخور مشتریان و برگرفته از طبیعت سعی در ایجاد پیوند آنها با اصل خود یعنی شایسته بودن و طبیعی بودن را دارد. دریافت ۱۶۸ جایزه فرانسوی و بین المللی مصرف کنندگان از افتخارات این شرکت است که رضایت مصرف کنندگان این محصولات را نمایان می کند.
زادگاه این برند شهر پاریس، در کشور فرانسه است. آفریننده این برند را می توان خانم الیزا ژابز معرفی نمود. که در سال ۱۹۹۰ با احداث یک لابراتوار کوچک تخصصی پوست، فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون توانسته است محصولات خود را به ۷۴ کشور دنیا صادر کند. شرکت نوکس شرکتی تلفیق شده از طبیعت و نوآوری است که به علت مجهز بودن به لابراتوار تحقیق و توسعه، توانسته ۴۵ حق اختراع را با نام خودش ثبت کند و در میان سایر برندها خوش بدرخشد.

محصولات نوکس (NUXE)

 1. ضدآفتاب
 2. کرم های شب و روز
 3. کرم دست و ناخن
 4. انواع سرم
 5. کرم‌ های ضدچروک
 6. فوم پاک کننده
 7. کرم های مرطوب کننده و …..

در یک دسته بندی می توان محصولات این برند را تحت عنوان:

 • محصولات فِرِش (به منظور آبرسانی عمیق پوست)
 • محصولات آقایان ( شامپو فوم اصلاح بالم بعد اصلاح)
 • رودمییل (محصولات برگرفته از عسل برای انواع پوست)
 • آروما پرفکشن ( محصولاتی برای پوست های مختلف و چرب)
 • نوکس وایت (محصولاتی برای درمان قطعی لک و کاهش تیرگی پوست)
 • پردی ژیوز (برگرفته از گیاهان کمیاب) تقسیم کرد.

روغن های پردی ژیوز اولین و موفق ترین و پرفروشترین محصول برند نوکس هستند که برگرفته از گیاهان کمیاب و گل اور لستینگ آبی است. این محصول مغذی و حاوی آنتی اکسیدان به طور کلی ترکیبی از روغن آرگان و روغن سوباکی است. خاصیت ضد چروک ترمیم کنندگی دارد و برای انواع پوست به کار می رود. هم چنین می توان آن را به صورت ماسک برای پوست و مو استفاده نمود.

در زیر محصولات برند نوکس nuxe موجود در داروخانه دکتر خرسند واقع در آیت الله کاشانی بصورت اینترنتی در سایت داروخانه اینترنتی دواسنتر قابل خرید هستند.

نمایش 1–30 از 57 نتیجه

1 2