نووکسپرت

نووکسپرت یک برند فرانسوی با سه آزمایشگاه تحقیقاتی با 15 سال سابقه و فعالیت است.

محصولات نووکسپرت در بیش از 70 کشور دنیا از جمله فرانسه، ایتالیا، پرتغال، چین، هنگ کنگ، اسپانیا، کانادا و آمریکا عرضه می گردند.

نووکسپرت یک نام تجاری محصولات مراقبت از پوست است که با بهره گیری از علم دارویی در عرصه آرایشی بهداشتی توسط یک تیم چهار نفره از پزشکان و متخصصین فرانسوی که به عنوان کارشناسان و محققان در صنعت محصولات مراقبت از پوست شناخته شده اند، ایجاد شده است.

متخصصان نووکسپرت توانستند نوعی جلبک هوشمند NOVAXYLINE را که در مقابل تابش اشعه UV، گرما، سرما مقاوم کند را کشف نمایند، آنها متوجه شدند که این جلبک میتواند جهت مراقبت از پوست های حساس مورد استفاده قرار گیرد.

تحقیقات و نتایج به دست آمده از آزمایشات نشان می داد استفاده از عصاره جلبک بر روی پوست از پیر شدن سلول های پوستی جلوگیری میکند.

نووکسپرت از یک سیستم طبیعی برای حفاظت محصولات خود استفاده کرده و باعث شده یک برند فرانسوی منحصر به فرد، غیر سمی، 100% تخریب پذیر در طبیعیت و گواهی 100% بدون حساسیت را به خود اختصاص دهد.

فرمولاسیون محصولات نووکسپرت مناسب برای پیشگیری و ارتقا سلامت پوست بوده و با هدف قرار دادن چین و چروک های جنینی، میکروشیارها، چین و چروک های عمیق، آکنه، اختلال در رنگ دانه های پوستی، پوست های مستعد افتادگی، پوست های لک دارو دارای جوش، جوانی و سلامت را به پوست باز می گرداند.

مشاهده همه 7 نتیجه