تاریخچه و معرفی برند مورد(murad)

برند مورد(murad)

برند مورد(murad)

در سال 1989یک دانشمند معروف در زمینه داروسازی و مراقبت های پوستی به نام دکتر هاوارد مورد برند آمریکایی با نام دکتر مورد را تاسیس کرد تا فرمول های مراقبت پوستی فوق العاده خود را به جهانیان معرفی نماید. این برند یکی از پرطرفدارترین برندهای محصولات مراقبت پوستی است که از جمله محصولات آن می توان به محصولات ضد چروک اشاره نمود که تاثیر فوق العاده ای بر رفع چروک های پوست دارند.دکتر مورد برای دست یافتن به پوستی سالم، در فرمولاسیون محصولات خود از مکمل های رژیمی و تغذیه ای استفاده نموده است. در حال حاضر این برند بیش از 52 نماینده رسمی در سراسر جهان دارد.

محصولات دکتر مورد با درمان بسیاری از مشکلات پوستی و افزایش سلامت پوست توانسته از رقیبان خود پیشی بگیرد.

فرمولاسیون تمام محصولات دکتر مورد حاوی سه گروه است :

 

محصولات ضد التهاب و قرمزی پوست: این محصولات در مسیر تسکین پوست تحریک شده، قرمزی پوست و آسیب دیدن سلول های پوستی قدم بر می دارند و این علائم را کاهش می دهند.

 

مرطوب کننده: این محصولات مناسب برای آبرسانی پوست، ترمیم سد محافظتی پوست و جلوگیری از دست رفتن آب پوست می باشند.

 

آنتی اکسیدان: این محصولات به ترمیم خاصیت دفاعی پوست، خنثی کردن فعالیت رادیکال های آزاد و بهبود رنگ و شفافیت پوست می گردند.

 

دکتر مورد برای داشتن پوستی سالم و شفاف 3 قدم را پیشنهاد داده است:

 

قدم اول: پاک کننده

استفاده از تونر: روزانه 2 بار پیشنهاد می شود که برای تنظیم ph پوست و آماده سازی پوست برای مرحله بعد می باشد.

شست و شوی روزانه پوست: روزانه دو بار پوست صورت خود را بشویید تا باعث از بین رفتن غبار، آلودگی، چربی اضافه و سلول های مرده سطح پوست گردند.

 

گام دوم: درمان کننده ها و ترمیم پوست

مهم ترین اقدام در مراقبت از پوست، داشتن پوست سالم و ترمیم و بازسازی آن می باشد و همچنین مقاوم کردن سلول های پوست در مقابله با آسیب های احتمالی است.

 

گام سوم: آبرسانی و مراقبت از پوست

برای تکمیل اقدامات مراقبت از پوست لازم است که از محصولاتی مانند کرم های مکمل روز مانند ضد آفتاب، کرم های تغذیه کننده شب و مرطوب کننده ها استفاده نمود.

نمایش 1–30 از 66 نتیجه

1 2 3