برند و محصولات تخصصی مراقبت از پوست لانژه توسط آقای Eric Fustier با پشتوانه سال ها فعالیت حرفه ای و خانوادگی در تولید محصولات زیبایی در کشور فرانسه به عنوان مهد فرآورده های زیبایی دنیا در سال 2005 راه‌ اندازی شد.

دیدگاه کمپانی لانژه در تولید محصولات مراقبت از پوست و زیبایی از ابتدا استفاده از ترکیبات اولیه کاملا گیاهی و جلبک های دریایی موثر بر پایه استفاده جدیدترین و پیشرفته ترین روش های بیوتکنولوژیکی بوده است. در این راستا لانژه به عنوان یکی از اعضای رسمی France Cosmetic Valley پیشرو ترین و یکی از بزرگ ترین مراکز دنیا برای کاشت، فرآوری و عرضه مواد اولیه صنایع عطر سازی و تولید محصولات تخصصی زیبایی و مراقبت از پوست بخش عمده مواد اولیه مورد نیاز خود را از این مکان تهیه می کند.

«اریک فاستیر» مدیر لانژه پاریس معتقد است: «آینده‌ ی صنعت زیبایی در گروی تحقیقات طبیعت‌ محور است.»

در حال حاضر محصولات لانژه با بیش از 60 نوع فرآورده در بیش از 15 کشور از 4 قاره دنیا از جمله ایران در حال استفاده است.

واحد پویای R&F کمپانی لانژه با تحقیقات گسترده همیشگی و نیز اهمیت قائل شدن به دیدگاه ها و نیازهای همه مصرف کنندگان خود هر ساله چندین محصول جدید را مجموعه تولیدات خود اضافه می نماید.

لانژه پاریس همواره حامی استفاده از منابع تجدید‌ پذیر و مواد تجزیه‌ پذیر در طبیعت و همچنین فرآیندهای تولید کنترل‌ شده است. این برند همواره به دنبال پیشرفت مداوم و پایدار است.

داشتن نوآوری و بررسی‌ های مداوم ذخیره‌ ی گسترده‌ ی گیاهان روی این سیاره، لانژه را قادر ساخته است که همواره عصاره‌ هایی از گیاهان خارج کند که حاوی خواص متحیرکننده و سودمند برای پوست است. برای مثال، ماده‌ی اولیه‌ ی فعال LP1 از یک جلبک دریایی مدیترانه‌ ای گرفته شده است و دارای خواص جوان‌ سازی پوست است.

یکی دیگر از عوامل موثر در رضایت مصرف کنندگان از محصولات لانژه غلظت مواد اولیه‌ ی فعال است چراکه محصولات لانژه پاریس حاوی بیشترین مقادیر مواد اولیه‌ ی فعال هستند.

در کمپانی لانژه امنیت محصولات این برندبه دقت مورد بررسی قرار میگیرند تا امنیت کامل آنها تضمین شود. آزمایش‌ های این برند به هیچ عنوان روی حیوانات انجام نمی‌شوند.

نمایش 1–30 از 34 نتیجه

1 2