کلوران

شروع داستان کلوران به سال 1996 میلادی برمی‌گردد؛ جایی در جنوب غربی فرانسه، زمانی که یک داروساز جوان به نام پیر فابر با عشق و علاقه به گیاهان و گیاه شناسی و باور عمیق به فواید آنها برای سلامت و زیبایی، برند کلوران را در داروخانه عمومی خود تاسیس کرد.

وی کسی بود که شامپوهای حاوی مواد تشکیل دهنده گیاهی فعال را تولید کرد و در زمینه مراقبت از مو مفهومی جدید را ارائه کرد.

اولین شامپوی تولید شده در سال 1996 میلادی، همان شامپویی است که این روزها بسیار مشهور است؛ شامپوی بابونه که مخصوص موهای بلوند و بور است. کلوران از یک ایده اصلی و اساسی الهام گرفته و نوآوری هایش در تولید محصولات بر اساس یک مفهوم ساده شکل گرفته است: یک علاقه، یک گیاه و یک فایده.

در سال 1997 پس از کشف خواص نرم کنندگی و آرام بخشی گل گندم، کلوران به موضوع تولید محصول برای پوست دور چشم علاقه مند شد و شروع به تولید پاک کننده های آرایشی با عصاره گل گندم کرد.

خلق اولین شامپوی خشک در سال 1972 میلادی برای اولین بار توسط کلوران شکل گرفت، شامپوی خشک در ابتدا برای بانوان بستری در بخش بانوان و زایمان در بیمارستان ها که قادر به شستشوی موهایشان با آب نبودند تولید شد. این نوآوری به سرعت در سراسر دنیا مطرح شد و به عنوان موفقیتی عظیم شناخته شد و امروزه توسط اکثریت افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه برند کلوران یکی از برندهای مطرح جهانی در زمینه تولید محصولات گیاهی در جهان است.

مشاهده همه 20 نتیجه