ایزدین

صبح و زندگی، زمانی برای ما آغاز می‌شود که خورشید طلوع می‌کند و در آن زمان است که پرتوهای پر مهرش را بر کره‌ی ما گسیل می‌کند، بیایید هر صبح صورت خود را رو به آسمان گرفته و از این پرتوهای پر نعمت بهره ببریم‌، فقط در نظر داشته باشید که حتماً قبلش از ضدآفتاب استفاده کرده باشید.
پوست صورت ما یکی از قسمت‌های بدن ماست که بسیار زیاد در معرض نور خورشید است.
خورشید در کنار تمامی نعماتی که برای ما فراهم می‌کند، یکسری اشعه های مضر برای پوست ما دارد.
اشعه uv یا ماورای بنفش شناخته شده ترین آنهاست که در صورت مصون نمودن از آن موجب پیری زودرس پوست و یا حتی سرطان پوست میشود.
بنابراین پیشنهاد می کنم «پوست خود را دوست داشته باشید» و با انتخاب ضد آفتابی مناسب و متناسب با پوست خود دوستی تان را ثابت کنید.
جمله بالا شعار یک شرکت اسپانیایی با نام ایزدین (ISDIN) می باشد.
ایزدین شرکتی است ۴۰ ساله، که فعالیت خود را بیشتر متمرکز بر پوست و به طور تخصصی ضد آفتاب کرده است.
شهرت این برند به علت ضد آفتاب های سبک، مات، متنوع، محافظ و ضد تعریق است.
شرکت ایزدین از سال ۱۹۷۵ میلادی، سعی کرده با شناخت نیازهای مشتریان و آنالیز آنها و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و مجرب ترین تکنسین ها و با بهره گیری از الگو و معیار های معتبر بین المللی در زمینه درمان پوست، دست به تولید و «نوآوری» در محصولات مختص پوست بزند و منتخب شدن برای برند محبوب مسافران در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ (از نظر وب سایت تریپ ادوایزر TripAdvisor) و افتخار اول ضدآفتاب در اسپانیا مصداق‌های تحقق این امر هستند.
ایزدین با بهره گیری از هیئت مشاوره پزشکی (MAB) سعی در تولید محصولاتی برای محافظت، پیشگیری و درمان در زمینه پوست نموده. فرمولاسیون انحصاری «Broad spectrum »که در تمامی ضدآفتاب های این برند به کار رفته است، مامور مراقبت از پوست ما در برابر اشعه‌های UVB و UVA خورشید است.
ایزدین فتو پروتکتور فیوژن فلویید مینرال با اس پی اف بیش از ۵۰ اولین ضد آفتاب ۱۰۰ درصد فیلتر فیزیکی، از نمونه کارهای این برند برای بالا بردن سطح سلامت پوست مشتریانش است.
«نوآوری بالاتر از خلق کردن است» برای این شرکت، تنها شعاری برای تبلیغات نیست و این شرکت با تولید انواع ضد آفتاب های خلاقانه توانسته این امر را اثبات کند.

در زیر محصولات برند ایزدین موجود در داروخانه دکتر خرسند واقع در بلوار آیت الله کاشانی لیست شده است که در خدمت شما کاربران گرامی سایت داروخانه اینترنتی دوا سنتر است.
پوستت را دوست بدار LOVE YOUR SKIN:

مشاهده همه 18 نتیجه