ایروکس

برند ایروکس تولیدی شرکت ایران آوندفر، یکی از تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی کشور ایران است که در سال 1358 تاسیس شد و فعالیت خود را در سال 1365 با تولید دو نوع محصول آغاز کرد. کارخانه ایران آوندفر از سال 1370، به زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع در شهرک صنعتی سیمین دشت منتقل شده است. هم اکنون کارخانه ایران آوندفر سالانه در مجموع حدود 200 فرآورده مختلف را تولید میکند. این شرکت دارای گواهی سیستم مدیریت کیفیت الگوی ایزو 9000 در صنایع بهداشتی، آرایشی و شوینده است. این گواهی درسال 1382 به گواهی ایزو 9001 ویرایش سال 2000 برای کلیه فرآورده های شرکت ارتقا داده شد .

برند ایروکس با خاصیت درمانی بالا و اثربخشی بسیار خوب محصولاتش توانسته نظر عموم و متخصصان حوزه ی پوست و مو را به به خودش جلب کند.

این کمپانی توجه خاصی به مقابله با مشکلات پوست و مو مانند قارچ‌ های بدن و ریزش مو دارد و سعی می کند با تولید فرآورده‌ های مراقبتی، به کسانی که با این مشکلات روبرو هستند، کمک کند این محصولات که تنوع بسیار زیادی دارند، برای انواع سنین، پوست و مشکلات مختلف تولید می‌شوند.

آنچه که محصولات ایروکس را در بازار رقابت وارد کرده، کیفیت بالا، خاصیت درمانی و قیمت بسیار مناسب آن است که به راحتی می‌تواند در دسترس هر کسی قرار گیرد و به سلامت پوست و موی افراد کمک کند. شامپوهای ایروکس از عصاره‌ های طبیعی گیاهان با خواص مختلف تولید می‌شوند و از خواص این گیاهان و عصاره آنها برای تقویت ساختمان مو و رفع مشکل مربوط به موها استفاده می‌کنند. یکی از عواملی که باعث محبوبیت شامپوهای ایروکس در میان مصرف کنندگان شده است عدم محدودیت جنسی مصرف کنندگان است بدین معنا که خانم ها و آقایان هردو می توانند از شامپوهای ایروکس به راحتی استفاده کنند.

 

محصولات این برند شامل شوینده ها و پاک کننده ها، شامپوها، ضد آفتاب ها، مرطوب کننده ها و…است

 

 

نمایش 1–30 از 34 نتیجه

1 2