هیدرودرم لیدی

لابراتور پارس حیان به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی و آرایشی در سطح خاورمیانه نقش بسزایی را در ارتباط با افزایش سطح دسترسی مردم به این گروه از محصولات ایفا می نماید.

این لابراتوار با تولید بیش از 250 نوع از فرآورده های تخصصی مرتبط با بهداشت و مراقبت از پوست و مو و… به دنبال ارتقاء سطح بهداشتی و زیبایی جامعه می باشد.

محصولات برند هیدرودرم از زیرمجموعه های تولید شده در کمپانی پارس حیان هستند، که هدف از تولید محصولات هیدرودرم لیدی پاسخگویی به نیاز های بهداشتی تخصصی بانوان در دوران بارداری و شیردهی می باشد.

ارتقاء سطح بهداشت و سلامت بانوان و کودکان در کلیه مراحل زندگی یکی از اهداف مهم شرکت پارس حیان است.

داشتن درک بهتر از مراحل مختلف سلامت زنانه در طول زندگی برای نظارت و حفظ سلامت شخصی بسیار حیاتی است. رعایت بهداشت و استفاده از محصولات بهداشتی می تواند برای بهبود و کنترل سلامت زنانه موثر باشد.

محصولات برند هیدرودرم لیدی حاوی عصاره گیاهان و مواد طبیعی گیاهی شامل بابونه، روغن جوانه گندم، روغن بادام شیرین و… می باشند، محصولات هیدرودرم لیدی با دارا بودن ترکیباتی منحصر به فرد باعث تغذیه پوست و انعطاف پذیر شدن پوست افراد می شود.

تمامی محصولات هیدرودرم لیدی داری ترکیبات فاقد اسانس و ترکیبات شیمیایی هستند.

محصولات برند هیدرودرم لیدی به طور تخصصی برای خانم ها در هر دوره از زندگی آنها تولید شده است که به راحتی میتوانند از این محصولات استفاده کنند.

مشاهده همه 10 نتیجه