فوليکا

فوليكا، برندی تخصصی و منحصربه فرد، مو و پوست مي باشد در سال 1386 در ایران آغاز به فعالیت کرد. فوایکا با بهره گيری از فرمولاسيون پيشرفته و غنی از عصاره های گياهی، ويتامين ها و مواد مؤثر مغذی با نوآوری و تحقيق و توسعه مستمر تحت پوشش كارخانجات پارس حيان محصولات تخصصی خود را به بازار عرضه نموده است.

فوليكا با استفاده از محصولات تخصصی و درمانی، مشكلات مربوط به سلامت، مراقبت و زيبايی پوست و مو را رفع می كند. اين برند فاقد مواد شيميايی مضر و سرطان زاست كه با تكيه بر دانش دانشمندان و محققان ايرانی به بازار عرضه گردیده.

محصولات فولیکا با رعایت کامل استاندارد دارای کیفیت ممتاز بوده، این نام تجاری با استفاده از عصاره گیاهان دارویی و مفید گام بزرگی در حفظ و مراقبت از مو و پوست شما برداشته است. محصولات فولیکا با دریافت استانداردهای بین المللی نظیر ISO9001، OHSAS1800 و … توانسته اعتماد مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

محصولات فولیکا دارای سبد محصولاتی نظیر شامپوهای تخصصی پوست و مو و ژل های حالت دهنده و پن های درماتولوژیک می باشد که پاسخگوی تمامی نیازهای مختلف افراد با پوست و موی متفاوت  می باشد.

محصولات فولیکا برای انواع موها که شامل موهای رنگ شده، خشک، چرب، شوره دار، موهای شکننده، وزدار می شود و تمامی پوست ها که نیاز به مراقبت دارند مانند پوست های جوش دار، حساس، چرب، ملتهب و آسیب دیده، آکنه دار، اگزمایی را شامل می شود.

نمایش 1–30 از 51 نتیجه

1 2