تاریخچه و معرفی برند امسیگ(emsig)

قدمت شرکت رهروان ایساتیس گستر به سال 1386 بر میگردد که بطور رسمی نمایندگی انحصاری شرکت امسیگ EMSIG را اخذ و بصورت گسترده ای در ایران فعالیت خود را آغاز نمود.

امروزه شرکت رهروان ایساتیس گستر با بهره گیری از حدود 45 نیروی انسانی توانمند در دفتر مرکزی، 20 نیرو خارج از شرکت،  شبکه نمایندگی با بیش از 200 نماینده فروش در بیش از 50 شهر از کشور پهناور ایران در زمینه توزیع و تامین بیش از 100 نوع محصول بصورت تخصصی فعالیت می کند و در غرفه فروش بیش از 2000 داروخانه حضوری معتبر و پر رونق دارد .

کمپانی آلمانی امسیگ از صنعتگران خوشنام و شناخته شده آلمانی درحیطه پزشکی سلامتی می باشد که در سال 1901 در شهر هامبورگ با تولید فشار سنج های عقربه ای و گوشی های پزشکی کار خود را آغاز نمود، اما در سال 1960 با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه (r&d) در صنعت پزشکی تبدیل به یکی از پر قدرت ترین و پیشگامان این صنعت تبدیل شد.

امسیگ یکی از پیشگامان عرضه محصولات، با سابقه ای درخشان و طولانی در حوزه های پیشگیری و کنترل سلامت یا همان علایم حیاتی و درمان مورد استفاده خانواده ها، پزشکان، بیمارستان ها و مراکز توانبخشی بوده است.

نام امسیگ، نامی درخشان است که توانسته نیازهای موجود مصرف کنندگان را برطرف سازد .

از مهمترین ویژگی های محصولات امسیگ می توان به کارایی موثر و کاربری آسان اشاره کرد که توانسته محصولات این کمپانی را از سایر محصولات دیگر کمپانی ها متمایز سازد و موجبات رضایتمندی و وفاداری مشتریان را در سطح گسترده ای فراهم کند.

 کمپانی امسیگ توانسته است تاییدیه های انجمن های فشار خون آلمان، بریتانیا، اروپا و مهر نشان کیفیت برتر را اخذ نماید.

شرکت رهروان در رویکردی نوین و در راستای کمپانی امسیگ خود را متعهد به تعهد و کیفیت می داند به همین دلیل علاوه بر توجه به کیفیت در تمامی فرآیند طراحی و تولید ، به جهت تامین اطمینان خاطر مشتریان ،گارانتی طلایی خود را به مصرف کنندگان ارایه می دهد تا بدین ترتیب اوج تعهد خالصانه خود را برای تمامی محصولات خود نشان دهد.

مشاهده همه 29 نتیجه