برند کیووی QV، زاده شده توسط شرکت دارویی Ego در سال 1953 میلادی است که توسط شیمی‌ دان جوان و معروف، جرالد اپنهایم، همسرش و همچنین یک پرستار شکل گرفت.

جرالد در پاسخ به درخواست بخش بیماری‌ های پوستی بیمارستان یادبود ملکه ویکتوریای ملبورن و پس از مشاهده نیاز مردم به محصولاتی برای بازیابی و مراقبت از سلامت پوست تصمیم به انجام این کار گرفت و محصولی برای مراقبت از پوست تولید کرد که بعدها روغن حمام QV نام گرفت. کلمه QV، مخفف Queen Victoria (ملکه ویکتوریا) است و نام این برند نیز برای ادای احترام به وی انتخاب شده است. سرانجام در سال 1957 میلادی، پس از سخت‌ کوشی فراوان، این پروسه به تولد برند QV منجر شد. روغن حمام QV به دلیل نرمی و لطافت به شدت بین مردم استرالیا محبوب شد و بطوری که طی 3 سال در تمامی داروخانه‌ های استرالیا به فروش می رسید.

فرمولاسیون خاص و استفاده نکردن از صابون، عطر و سایر عوامل تحریک‌کننده پوست، در این محصولات باعث شد تا این شرکت به یکی از برندهای محبوب مراقبت از پوست برای انواع پوست در استرالیا تبدیل شود. این فرمولاسیون منحصر به فرد در محصولات کمپانی کیووی QV به پوست قابلیت ترمیم به صورت طبیعی می‌بخشد.

با اینکه تقریبا 4 دهه از تولد محصولات مراقبت از پوست QV می‌گذرد، اما همچنان نام این برند با کیفیت و نوآوری گره خورده است؛ برندی که مورد اعتماد نسل های مختلف بوده و به منظور پاکسازی و مرطوب کردن پوست‌ های خشک و حساس و همچنین مراقبت روزانه از پوست، با کمال میل و اشتیاق مورد استفاده قرار گرفته است.

امروزه محصولات QV با بیش از 50 نوع محصول برای مصرف روزانه تمام افراد، از نوزادان تا بزرگسالان در بیش از 20 کشور جهان مورد استفاده قرار میگیرد.

کیو وی سری کاملی از مرطوب کننده ها و پاک کننده ها را برای تمام بدن ارائه می کند تا روزانه داشتن پوستی لطیف و نرم را تضمین کند. ‌PH تمامی محصولات کیو وی متناسب بوده و فاقد مواد قلیایی Soap – Free، عطر ، رنگ و سایر مواد محرکند از این رو حتی برای پوست های بسیار حساس هم مناسب می باشد.

نمایش 1–30 از 38 نتیجه

1 2