دکتر مد

کمپانی A-MI GLOBAL در سال 1965 در زمینه تولید تخصصی تجهیزات پزشکی و ارتوپدی در کشور کره جنوبی تأسیس شد.

این کمپانی در سالهای اولیه، با تولید بریس های سفارشی فعالیت خود را آغاز نمود و با گذشت 50 سال در زمینه تولید انواع ساپورت های ارتوپدی فعالیت خود را ادامه داد و در حال حاضر برند “دکتر مد Dr. MED” یکی از موفق ترین تولیدات این کمپانی در حوزه ساپورت های ارتوپدی در کشور کره جنوبی به حساب می آید.

محصولات این برند دارای سه ویژگی منحصر به فرد شامل : طراحی متناسب با آناتومی بدن، جنس راحت و سازگار با پوست، کیفیت عالی و مرغوب هستند.

محصولات کمپانی دکتر مد در زمینه پیشگیری از بیماری گرفته تا بازتوانی پس از جراحی مورد استفاده قرار میگیرد. محصولاتی که جهت استفاده پس از اعمال جراحی ارتوپدی و یا درمان دردهای مفصلی، عضلانی و همچنین جهت پیشگیری از ابتلا به بسیاری از دردها نظیر درد آرنج، درد مچ و سایر نقاط بدن برای ورزشکارن میباشد. محصولات دکتر مد در گروه های مختلفی ارائه می شوند که به عنوان مثال می توان از انواع مچ بند، شست بند، آرنج بند، کتف بند، قوز بند، گردن بند، کلار، کمر بند، شکم بند، زانو بند، قوزک بند و … نام برد. همچنین این شرکت در حال گسترش کسب و کار خود در زمینه های ورزشی، اوقات فراغت، نوزادان، بارداری و صنایع با تکنولوژی بالا پوشیدنی پزشکی می باشد.

برند دکتر مد طی سالها توانسته است با در نظر گرفتن تمامی نیازهای مصرف کنندگان محصولات متناسب با آن را طراحی و به بازار عرضه کند. کالاهای تولیدی این برند مورد تایید FDA و سازمان بهداشت اروپا نیز می‎باشد.

 

 

نمایش 1–30 از 48 نتیجه

1 2