کبوتر یا داو Dove یک نشان تجاری مراقبت شخصی است که  متعلق به یونیلیور است و از سال 1954 فعالیت خود را آغاز نموده است با اینکه سرآغاز این برند در انگلستان بوده است اما اصلیت آن متعلق به ایالات متحده آمریکا است.

آغاز این ماجرا از صابونی بود که فرمول اولیه آن در ارتش آمریکا ایجاد شده و مخصوص پوست های خشک و حساس بود، موضع یابی نام برند Dove توسط David Ogilvy طراحی شد؛ او در این اقدام به شوخی بیان می‌کند «من می‌توانستم این محصول را به عنوان ماده ی شوینده برای تمیزی دست مردان کارگر موضع یابی کنم.»

محصولات داو در کشورهای آرژانتین، استرالیا، برزیل، کانادا، چین، هند، اندونزی، اسرائیل، ایران، ایرلند، مکزیک، هلند، پاکستان، فیلیپین، لهستان، آفریقای جنوبی، تایلند، ترکیه و ایالات متحده تولید می‌شود.

این محصولات در بیش از 150 کشور به فروش می رسد و برای خانم ها و آقایان ارائه می شود نشان تجاری داو از نیمرخ به شکل داو یا همان کبوتر است.

محصولات برند داو عبارتند از ضد تعریق ها، اسپری ها، بدن شوی ها، لوسیون ها، مرطوب کننده ها، و محصولات مراقبت از پوست و مو و…

کمپانی داو در سال 2001 محصولات خود را به کشور ایران وارد کرد و از سال 2003 بصورت رسمی نمایندگی و شرکت تولیدی این کمپانی در ایران فعالیت خود را آغاز نمود.

مشاهده همه 13 نتیجه