همه‌ی ما سالانه هزینه زیادی برای سلامت پوست، مو و صورت خود صرف می‌کنیم. چون همه‌ی ما زیبایی و زیبا دیده شدن را دوست داریم.
در اینجا می‌خواهیم یکی از پرفروش‌ترین و با کیفیت‌ترین لوازم آرایشی ایرانی را به شما معرفی کنیم.
برند کامان (comeon) یک برند ایرانی است که توسط شرکت سیلانه سبز با هدف بهبود کیفیت زندگی با استفاده از محصولات بهداشتی و مراقبتی با بالاترین کیفیت جهانی تولید می‌شود. این شرکت محصولات مراقبت از پوست را با مواد اولیه سوئیسی تولید و به بازار عرضه می‌کند.
برند کامان داراى بالاترين استاندارد كيفيت از لابراتوار اتو سوئيس، جهت حفظ ارتقاى سلامت در جامعه فعاليت مى كند. استراتژى اين شركت ارائه ارزشى بيشتر از مقدار استاندارد و مورد توقع مصرف كننده است طورى كه پس از تجربه مصرف اين محصولات، مصرف كنندگان آن را به ديگران توصيه نمايند. در نظر گرفتن شرايط واقعى اقتصادى، اجتماعى و فرهنگى جامعه از مواردى است كه در توليد محصولات جديد اين شركت همواره به عنوان راهكار كليدى فروش ديده مى شود.
كامان قصد دارد در آينده نزديك انقلابى در ارتقاى ميزان ارزش دريافت شده به نسبت بهاى پرداخت شده براى مصرف كنندگان ايجاد نمايد تا رضايت كامل و همه جانبه مردم عزيزمان از يك برند حاصل گردد. هم اکنون فروش این محصولات به بیش از‌۷۰ کشور در سطح جهان رسیده است.
این برند به دلیل تنوع بالای محصولات و سازگاری آن با انواع پوست‌ ها مورد تایید متخصصان پوست می‌باشد و به شما کمک می‌کند پوستی شاداب‌تر و زیبا‌تر داشته باشید.
در زیر محصولات برند کامان موجود در داروخانه دکتر خرسند واقع در بلوار آیت الله کاشانی لیست شده است که شما می‌توانید از طریق سایت داروخانه اینترنتی دوا سنتر آنها را سفارش دهید.

نمایش 1–30 از 68 نتیجه

1 2 3