دانش در آینه طبیعت
این گزاره کوتاه شعار شرکت «طبیعت زنده» است که توانسته با اتکا و توجه به همین شعار محصولات آرایشی ، پوست، مو صورت ، بدن، آقایان و مکمل های با کیفیت را، با فرمولاسیون جدید توسط نیروهای بومی استان کهگیلویه و بویراحمد تولید و به دست مصرف کنندگانی که به زیبایی و بهداشت خود اهمیت می‌دهند و همواره در پی انتخاب بهترین ها هستند برساند.
بانو «مریم دیباجی» مدیرعامل موفق و خلاق این شرکت، در سال ۱۳۷۶ با تاسیس این لابراتوار در استان کهگیلویه و بویراحمد توانست که علاوه بر رونق دادن در آن استان و استفاده از نیروی کار و جوان آنجا و کارآفرینی برای هموطنانش، با مدد از متخصصان داخلی، دست به تولید محصولاتی با کیفیت و تخصصی نمایند که بتواند علاوه بر هموطنانش در کشور مشتریان و مصرف کنندگان در سایر کشورها پیدا کند.
انگلستان، مالزی، عراق از جمله کشورهایی هستند که با اعتماد به این مجموعه، خواهان این محصولات برای عرضه به بازار می باشد.
گواهینامه ISO 10002 (استاندارد سنجش رضایتمندی مشتریان از شرکت SGS در سال ۹۵) و همچنین دریافت گواهینامه ISO 10004، دال بر این موضوع است که این شرکت توانسته رضایت مشتریان را جلب و در همین راستا در سال ۸۸ بتواند عنوان «برند برتر» را کسب کند.
دریافت سیمرغ «مدیریت خلاق» و سیمرغ «تولید برترین محصولات آرایشی در سال ۹۷» نشان دهنده آن است که این شرکت علاوه بر کیفیت در محصولات، در میان تیم شرکت نیز، از کیفیت روابط خوبی برخوردار است و این همدلی باعث شده تا بتوانند با تولیدات مرغوب، در میان انواع برندها جای خود را تثبیت و به فعالیت بپردازند.
از برندهای زیرمجموعه این شرکت برند «سینره» و «زردبند» و «اینلای» می باشند که برند سینره برند شاخص و شناخته تر در میان آنهاست.
این شرکت با داشتن واحد تحقیق و توسعه همواره در پی طراحی فرمولاسیون و تولید محصولات تخصصی با کیفیت قابل قبول برای عرضه به مشتریان خود می باشد.
علاوه بر آن با ارائه مقالات و همکاری با متخصصان و کاربلدان این حرفه به گسترش دانش تخصصی در زمینه بهداشت و آرایش کمک می‌کند.
برند سینره توانسته با در نظر گرفتن نیازهای مختلف شما و تولید محصولات متفاوت و کاربردی از جمله انواع کرمها ، ژلها های شست و شو، شامپو های نرم کننده و حجم دهنده، لوسیون های بعد از اصلاح، کرم‌های ترمیم کننده مو، سرم های نرم کننده، انواع کرم پودرها، انواع کرم‌های ضد چروک/ ضد لک / ضد آفتاب و … در میان مشتریان برندی محبوب شود و همواره سعی در جلب رضایت شما دوستان عزیز داشته است.

نمایش 1–30 از 86 نتیجه

1 2 3