شركت پارس كرپ درسال 1345 فعاليت خود را در زمينه توليد محصولات سلولزی بهداشتی آغاز نمود و درسال 1353 تحت شماره 19570 به ثبت رسيده و با علامت تجاری چشمک ضمن ادامه فعاليت، همت خود را صرف بالابردن كيفيت محصولات به طور گسترده تر و چشمگيرتری كرده است.

هدف شركت پارس كرپ از ابتدا افزايش كيفيت و رعايت بهداشت مطابق استاندارد پذيرفته شده بوده و با رسيدن به اين هدف اولين شركتی بوده كه در اين صنعت در سال 1354، موفق به دريافت مهر استاندارد گرديده است.

شركت پارس كرپ با رعايت كنترل استاندارد های لازم در ايران و استانداردهای معتبر ديگر همواره تلاش می نماید كه كيفيت ، نوآوری و خلاقيت را در قالب طرح های متنوع جهت رضايت خاطر مصرف كنندگان محترم فراهم آورند.

این شرکت در زمينه صادرات نيز نقشی فعال داشته و محصولات خود را به كشورهاي آفريقایی ، قرقیزستان و خليج فارس صادر نموده و همواره با استقبال مصرف كنندگان مواجه گرديده است.

شركت پارس كرپ افتخار دارد كه با كارو كوشش مستمر در اين صنعت تحولي شايسته ايجاد نموده و همواره با رعايت كيفيت محصولات ، زيبايی و تنوع بسته بندی ها پل ارتباطی محكمی بين توليد كننده و مصرف كننده برقرار کند.

مشاهده همه 10 نتیجه