کدلی (Caudalie) یک برند از محصولات زیبایی فرانسوی است که ریشه در طبیعت دارد. ایده اصلی این برند توسط بنیان‌گذار آن ماتیلد توماس (Mathilde Thomas) و همسرش (Bertrand) در سال 1993 در قلب یک تاکستان شکل گرفت و در سال 1995 با توسعه طیف وسیعی از سه محصول حاوی پلی فنول‌های دانه انگور تثبیت شده با خواص ضد پیری منحصر به فرد، راه اندازی گردیده است. آنها معتقدند انگور حاوی قدرت استثنایی برای پوست است و از بهترین ترکیبات برای تولید محصولات زیبایی استفاده می‌کنند که نه تنها مؤثر بلکه طبیعی و لوکس هستند. ماتیلد با کار روی تاکستان خانواده خود در بوردو فرانسه، با کمک پروفسور جوزف ورکاترن (Joseph Vercauteren) گنجی را کشف کرد. تاک و انگورهایی که ماتیلد بر روی تاکستان برداشت می‌کرد، این پتانسیل را داشت که مزایای شگفت انگیزی برای پوست ایجاد کند. در حقیقت، كدلی اولین برندی بود كه از عصاره دانه انگور در فرمولاسیون آرایشی استفاده كرد.

این برند محصولات متنوعی برای مراقبت از پوست از جمله پاک کننده‌ها، تونرها، سرم‌ها، ماسک‌ها، اسکراب‌ها، مرطوب کننده‌ها، مراقبت از چشم، مراقبت از لب و حتی مکمل‌های زیبایی ارائه می‌دهد و از هیچ روغن معدنی، پارافین، رنگ‌های مصنوعی، پارابن، فتالات، فنوکسی اتانول و ترکیبات با منشأ حیوانات در تولید محصولات خود استفاده نمی‌کند. اما در عوض، محصولات آن سرشار از آب انگور ارگانیک، روغن هسته انگور، روغن‌های گیاهی و سایر مواد طبیعی مانند عصاره‌های گیاهی، آووکادو، تخم کتان و … هستند.

از تعهدات زیست محیطی این برند می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  1.  از  سال 2012، برند کدلی عضو شبکه 1٪ برای سیاره بوده است و بدین ترتیب 1٪ از گردش مالی جهانی خود را به سازمان‌های متعهد به حمایت از محیط زیست کمک می‌کند. این برند کمی از آنچه را که هر روز به ما می‌دهد، به زمین باز می‌گرداند.
  2. از انجمن‌های مختلفی مانند، صندوق جهانی طبیعت (WWF)، فدراسیون ملی کشاورزان استرالیا (NFF)، انجمن زیست محیطی Surfrider، انجمن حفاظت و تقویت جنگل‌ها (Coeur de Foret)و همچنین از پروژه انجمن Nordesta (حفظ منابع آب از طریق جنگل زدایی) پشتیبانی می‌کند.
  3. این برند متعهد به کاشت 8 میلیون درخت تا سال 2021 گردیده است.

در زیر محصولات برند کدلی موجود در داروخانه دکتر خرسند واقع در بلوار آیت الله کاشانی لیست شده است که شما می‌توانید از طریق سایت داروخانه اینترنتی دوا سنتر آنها را سفارش دهید.

نمایش 1–30 از 49 نتیجه

1 2