بایودرما

برای اولین بار، برند بایودرما از لیون فرانسه، در سال 1970 میلادی متولد شده است. داروساز فرانسوی به نام ژان نوئل تورل (Jean-Noël Thorel) تصمیم می گیرد با کمک کارشناسان برجسته در زمینه های زیست شناسی، پوست و مو، دست به یک ابداع جدید بزند و کالایی را برای پوست و مو تولید کند که در آن زمان، همانند آن اختراع نشده بود.

از شعار های مهم ژان نوئل تورل موسس بایودرما : “ما برآنیم تا علاوه بر درمان پوست، به آن بیاموزیم تا مطابق طبیعت بیولوژیک خود عمل کند.” بوده است و تمامی تلاش خود را برای بهتر کردن این هدف به کار برده است او با این تفکر، نام برند خود را از ترکیب کلمات Biology & Dermatology اتخاذ کرده است که بعد از تغییراتی، نام نهایی محصولات را به بایودرما (Bioderma) یعنی “زیست شناسی در خدمت پوست” تغییر داد.

بعد از آغاز به کار برند بایودرما، او اولین محصول خود را با نام شامپو Nodé تولید کرد که برگرفته از کلمه ” NO-DEtergence ” بود. هدف او از ابداع شامپو نود، شستن موهای کثیف بدون وارد نمودن فشار به موها بوده است. این شامپو علاوه بر تمیزی موها، نرمی و فیبر و پوست سر را نیز حفظ می کند.

سال 1985 را می توان شروع جدیدی در زمینه بهداشت و مراقبت از پوست دانست؛ چرا که در آن سال، کمپانی بایودرما پس از هشت سال تولید و فروش اولین محصول خود در داروخانه ها، به تولید محصولاتی که مرتبط با مراقبت از پوست و مو بوده است، پرداخته بود. و با بهره گیری از مولفه‌ ها و عملکردهای خاص مکانیسم‌ های زیست‌ شناختی طبیعی، و مولکول‌ های طبیعی موجود در پوست، خالص‌ ترین مواد اولیه را انتخاب می کند تا بدین‌ ترتیب مقاومت پوست را افزایش دهد. بایودرما با توسعه فرمول ها و فرمولاسیونی که در حوزه سلامت پوست بود، توانست محصولی با کیفیت که مورد تایید بسیاری از متخصصان پوست است، تولید کند. با اختراع چنین محصول با کیفیتی، نوآوری عظیمی در برطرف کردن بیماری های پوستی در حوزه سلامت را بدست آورد. محصولات بایودرما برای انواع پوست ها اعم از: پوست خشک، پوست چرب، پوست مختلط، پوست حساس و همچنین برای پوست هایی که در مقایل نور شدید هستند،محصولات با کیفیتی را ارائه داده است.

از زمان تشکیل لابراتوار بایودرما، 8 آرمان؛ تعهد، تخصص، نوآوری، آموزش، درستی، واقعیت، ایمنی و لذت بخشیدن از ارزش های اساسی تیم بایودرما بوده است

محصولات متنوع بایودرما با توجه به تفاوت های جغرافیایی و فرهنگ های مختلف مردم در کشورها، تولید شده است.

نمایش 1–30 از 53 نتیجه

1 2