بایودنت

برند بایودنت یکی از برندهای تولیدی داخلی در صنعت آدامس است.

برای ورود این برند به بازار، تیم تحقیق و توسعه به صورت تمام وقت و متمرکز به مدت 2 سال بر روی کلیه ابعاد محصولات به مطالعه پرداخته و سفرهای متعددی به کشورهای پیشرفته دنیا داشته اند.

نتیجه این تلاش های سختگیرانه، موفقیت بایودنت در خلق فرمول منحصربه فرد برای تولید آدامس است.

بایودنت با به‌کارگیری بهترین مواد اولیه از شاخص ترین شرکت های دنیا، محصولی را خلق کرده است که نه تنها از نظر اسانس و طعم نمونه مشابه ندارد؛ بلکه به واسطه استفاده از ترکیبات سازگار با بافت دندان ها و محیط دهانی، باعث مراقب از دندان ها، از بین بردن باکتری های دهانی و جلوگیری از پوسیدگی می شود.

تمامی آدامس های بایودنت بدون شکر بوده و در فرمول آن ها به جای استفاده از آسپارتام که در همه برندهای آدامس وجود دارد، از شیرین کننده های سلامت محور استفاده شده است.

ماموریت بایودنت سخت کوشی در بازار پر چالش آدامس برای ارائه محصولات حامی بهداشت دهان و دندان و کمک در انتخاب گزینه بهتر به مصرف کنندگان است.

انجمن دندانپزشکی ایران به آدامس بایودنت پس از انجام آزمایش های کیفی متعدد در طول یک سال و انطباق ترکیبات محصولات این برند با استاندارهای دندانپزشکی، “نشان سلامت” اعطا نموده است.

هم چنین این برند در سال 1397 به دریافت نشان بنیاد بین المللی «توث فرندلی» سوئیس به عنوان یکی از معتبرترین معیارهای سنجش سلامت محصولات خوراکی مرتبط با بهداشت دهان و دندان موفق شد.

این نشان برای اولین بار به یک برند از منطقه خاورمیانه اهدا شده است.
آدامس های بایودنت در انواع طعم های دارچین، نعنا، اکالیپتوس و نعنای تند و آدامس های مگاپک در طعم های نعنا، اوكاليپتوس، توت فرنگی، هندوانه، نعنای تند، دارچین، موز، استوایی و طالبی تولید می شوند.

مشاهده همه 12 نتیجه