یکی از شرکت های بزرگ دارو سازی در کشور عزیزمون ایران شرکت پارس حیان است که توسط دو بانو به نام های دکتر رقیه گلوبندی و دکتر زهرا گلوبندی در سال 1361 تأسیس گردید.
شرکت پارس حیان توانسته است 400 محصول تخصصی جهت مراقبت از پوست، مو، ناخن و … را تحت 14 برند تولید و وارد بازار مصرف داخلی و خارجی کند.
یکی از نام های تجاری تولید شرکت پارس حیان برند آردن (ARDENE) است که از سال 1370 وارد بازار مصرف شد است تا به بهبود کیفیت بهداشت و سلامت پوست و موی هموطنانمان کمک کند.
برند آردن زیر شاخه هایی با نام:

  • آردن سبوما SEBUMA : محصولات تولید شده در این زیر برند مخصوص پوست های چرب و آکنه دار است و مجموعه ای از محصولات جهت شستشوی صورت و بدن، حفظ و ارتقاء وضعیت هیدریشن و همچنین کمک به درمان آکنه های پوستی فرموله و تولید شده است.
  • آردن اکسپرتیج EXPERT AGE : محصولات تخصصی مراقبت از پیری پوست برند آردن با نام تجاری آردن اکسپرتیج تولید میشوند. تمامی محصولات این زیر برند با استفاده از تکنولوژی نانوکپسول ها، نانو و سلولهای بنیادی به بازار عرضه گشته است.
  • آردن هرباسنس HERBA SENSE : در سال 1390 خط تولید این زیر برند که شامل محصولات مراقبت از مو و پوست می باشد راه اندازی شد. تمامی محصولات این برند دارای عصارهای گیاهی و روغن‌ های ضروری هستند.
  • آردن اتوپیا ATOPIA : محصولات این برند جهت مقابل با مشکلات ناشی از خشکی پوست و اگزما و درماتیت آتوپیک تولید میشوند. تمامی محصولات تولید شده بر پایه فرمول غنی از کمپلکس فاکتورهای طبیعی مرطوب کننده و مواد 100% فارماگرید و بدون هرگونه اسانس و مواد نگهدارنده با قدرت تحمل پذیری بالا هستند.

نمایش 1–30 از 102 نتیجه

1 2 3 4