آلسینا

تاریخچه و معرفی برند آلسینا(alcina)

کمپانی دکتر ولف آلمان یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین شرکت های تولیدی محصولات دارویی و فرآورده های درمانی تخصصی بهداشتی (Cosmeceuticals) آلمان است که در سال 1905 میلادی در شهر بیلفلد تاسیس شد.

این کمپانی تمام محصولات با کیفیت خود را مدیون درماتولوژیست ها و دارو سازانی است که سالها در راه توسعه علم و پیشرفت درمان ها و فرمول های جدید برای انواع مشکلات پوست و مو کوشیده اند.

تمام مواد و ترکیبات به کار گرفته شده در محصولات دکتر ولف بارها و بار ها تست شده اند تا کاملا با هم و طبیعت بدن سازگار باشند.

در محصولات این کمپانی ترکیبات فعال طبیعی بسیاری مانند کراتین، آلانتوئین، بیزابولول، عصاره ها و روغن های گیاهی، مواد معدنی و ویتامین ها یافت می شود که بر پایه اعتقاد کمپانی “درمان مدرن با استفاده از پیشینه سنت” فرموله شده اند.

فلسفه کمپانی دکتر ولف در تولید محصولات آلسینا حفظ زیبایی و سلامت پوست و مو از طریق ایجاد تعادل طبیعی در آن است، در واقع محققان این برند بر این باورند که بهترین راه حفظ و سلامت زیبایی، بازگرداندن پوست و مو به ذات طبیعت خود است.

محصولات آلسینا بر اساس نیازهای مختلف پوست و موهای مختلف تهیه شده اند تا بهترین اثر را در کنار استفاده از بهترین مواد طبیعی داشته باشند.

محصولات آلسینا مشتمل بر محصولات مراقبت از مو، محصولات زیبایی مو، محصولات مراقبت از پوست و فرآورده های آرایشی می باشد.

مشاهده همه 20 نتیجه